This is the default text

Pozvánka na Vánoční koncert

Stálé zastoupení ČR při Evropské unii, České cetrum a Zastoupení hlavního města Prahy v Bruselu si Vás dovolují srdečně pozvat na Vánoční koncert, který se bude konat 11.prosince od 19:00 v konstele Eglise des Minimes, rue de Minimes.

Na koncertu se představí jeden z nejvýznamějších českých houslistů, Pavel Šporcl a mladí hudebníci z prestižní pražské konzervatoře Jaroslava Ježka.

Věříme, že tento koncert bude ten správný způsob jak Vám poděkovat za spolupráci v průběhu celého roku 2008 a těšíme se na spolupráci v roce následujícím.

Vstup pouze na pozvánky

Prosíme o potvrzení účasti na email: brussels@czech.cz

čas konání: 11.12.2008 19:00
místo konání:   EGLISE DES MINIMES

Pavel Šporcl patří k nejvýraznějším osobnostem současné mladé generace houslistů. Studoval na pražské konzervatoři a hudební fakultě AMU ve třídě prof. Václava Snítila a v letech 1991-1996 v USA. Nejprve na Jižní metodistické universitě v Dallasu u Eduarda Schmiedera, pak na Brooklyn College u Itzhaka Perlmana a Masaa Kawasakiho. Ve studiu pokračoval na Juilliard School u pedagogické legendy Dorothy DeLay. Zúčastnil se také několika seminářů a mistrovských kurzů u Isaaka Sterna, Pinchase Zukermana a Idy …

obsazení:
Jan Kučera  – vedoucí souboru

Milan Červinka – alt.sax
Luboš Víšek – tenor sax.
Lukáš Marešovský  – tenor sax.
Markéta Smejkalová – barit.sax
Lukáš Gál – trpt
Roman Němec – trpt.
Jakub Urban – piano
Jakub Lenz – kytara
Vlado Micenko – baskytara
Adrian Ševeček – bicí
Ondřej Sluka – perc.
Martin Janský – vocal

Repertoár:
GOD BLESS THE CHILD – BILLIE HOLIDAY
SPAIN – CHICK COREA
LET IT SNOW – JULIE STYNE
SUMMERTIME – J.GERSHWIN
A GAME OF INCHES – GORDON GOODWIN
FAST FORWARD – SPYRO GYRA
JOURNEY TO A RAINBOW – CHUCK MANGIONE
MY FAVOURITE THINGS – RICHARD RODGERS
THERE ´S NO RUB – GORDON GOODWIN

Dear Madame/Sir,

we are very pleased to invite you to a Christmas concert, organized in cooperation of the Czech Embassy, the Czech Centre and the Delegation of Prague to the EU

on 11th December 2008 at 7:00 pm in the Church of the Minimes, rue de Minimes.

We are happy to welcome to Brussels one of the best Czech/World violinist Pavel Sporcl and also the young artists from the prestigious Prague Conservatory of Jaroslav Jezek.

We hope that the concert will be our best way how to thank you for your cooperation in this year and we are looking forward to meeting you in 2009!

Please, confirm your attendance to the email: brussels@czech.cz